beverage trading company

#1

Потужні бренди

Беверидж Трейдінг Компані. Потужні бренди

«Beverage Trading Company» – один з найбільших українських виробників і експортерів алкогольної продукції. На сьогоднішній день в продуктовий портфель брендів компанії входять: горілка «Medoff», «Arctica», «Природна колекція», «Хуторок», «Наша Марка» та «Mernaya»; коньяк, вино та шампанське «Коктебель»; вино «Felicitas»; слабоалкогольні напої на натуральній основі «LONGmixER», слабоалкогольний напій з екстрактом гуарани і зеленого чаю «Rave Up».

#2

Унікальні технології виробництва

Компанія «Beverage Trading Company» володіє унікальним виробничим досвідом і прогресивної лабораторною базою. Унікальні розробки у сфері створення ексклюзивних алкогольних продуктів, гнучка маркетингова політика і високі стандарти якості дозволили «Беверидж Трейдінг Компані» увійти в число лідерів галузі.

Фундамент успіхів брендів «Beverage Trading Company» заснований на унікальних технологіях і розробках, що дозволяють створювати продукти відповідають найвищим міжнародним стандартам якості. Сучасні технології фільтрації спиртів, унікальні методи додаткової каскадної поліруючої фільтрації готової продукції дозволяють створювати алкогольні напої високої якості. Вся продукція «Beverage Trading Company» сертифікована і проходить строгий контроль відповідності якості.

Beverage Trading Company. Унікальні технології виробництва
#3

ПРЕСТИЖНІ СВІТОВІ НАГОРОДИ

Беверидж Трейдінг Компані. Престижні світові нагороди

Високі стандарти компанії та вклад в розвиток національного алкогольного ринку були неодноразово відзначені на численних міжнародних виставках і форумах. Бренди компанії неодноразово були відзначені подвійним золотом (Double Gold) на найавторитетніших міжнародних конкурсах San Francisco World Spirits Competition і Beverly Hills International Spirits Awards, золотими медалями на спеціалізованій виставці United Vodka (м.Канни), міжнародній виставці «Best Drinks» (м.Київ) та багатьох інших відомих конкурсах.

#4

Великий експортний потенціал

Відповідність міжнародним стандартам якості, сувора система контролю і створення інноваційних алкогольних продуктів визначає стратегію розвитку «Беверидж Трейдінг Компані» на найближче майбутнє. Впровадження сучасних маркетингових, дистрибуційних і трейд-маркетингових стратегій дозволять збільшити частку компанії на горілчаному ринку України і активно розвивати її величезний експортний потенціал.

На сьогоднішній день продукція компанії експортується до 50 країн світу.

Портфель брендів компанії стабільно поповнюється новими торговими марками, що дозволяє задовольнити потреби вітчизняного ринку і гідно представляти український алкоголь за кордоном.

Beverage Trading Company. Великий експортний потенціал