Горілка

Продукція МERNAYA

MERNAYA НА МОЛОЦІ
MERNAYA ТРАДИЦІЯ
MERNAYA ДРЕВНІЙ КІЕВЪ

Традиції – це безцінний досвід, який ми передаємо від покоління поколінню, прагнучи зробити життя ще краще. Ми створили для Вас горілку MERNAYA, дотримуючись вікових традицій виробництва, щоб радувати Вас чистим смаком справжньої горілки.

Рецепт виготовлення горілки MERNAYA заснований на унікальній технології фільтрації горілки молоком і сріблом, при виробництві горілки використовується спирт класу «Люкс», виготовлений з добірного зерна, тільки натуральні інгредієнти і спеціально підготовлена вода.

Написати нам

асортимент бренду

MERNAYA
На Молоці

MERNAYA
На Молоці

Технологія очищення молоком, яка використовується при виготовленні цієї горілки, відома ще з 18-го століття. Технології вдосконалюються, але традиція залишається незмінною – крім класичних рівнів фільтрації, горілка проходить додаткове очищення молоком. Так народжується м’який, чистий смак «MERNAYA на молоці».

Міцність : 40%

  • 0.5

MERNAYA
Традиція

MERNAYA
Традиція

Чистий класична горілка з легким приємним смаком, без сторонніх відтінків і тонким горілчаним ароматом. Це символ традиційного застілля. Чистий горілчаний смак і тонкий аромат закономірно роблять «MERNAYA Традиція» бажаною на будь-якому святковому столі.

Міцність : 40%

  • 0.5

MERNAYA
Древній Кіевъ

MERNAYA
Древній Кіевъ

Використовується старовинна рецептура та сучасні методи очищення – додаткова фільтрація золотом в поєднанні зі спиртом «Люкс» надають цій горілці благородний смак. Традиційна київська горілка для святкових застіль!

Міцність : 40%

  • 0.5

нагороди МERNAYA