LONGmixER BAR в крафтовому дизайні

LONGmixER BAR

Бренд LONGmixER привітав всіх з Новим Літом випуском нової лінійки класичних газованих коктейлів LONGmixER BAR в крафтовому дизайні.

 

Розвиток сучасної європейської барної культури диктує свої правила: відкриваються нові заклади з унікальними концепціями, смачними коктейлями, приємною атмосферою; професійні бартендери намагаються вразити гостей незвичайними авторськими поєднаннями та екстравагантною подачею.

 

Популярність міксології та барної культури не могла залишитися непоміченою і в підході до створення нових продуктів.

 

Саме тому бренд LONGmixER презентував нову лінійку класичних газованих коктейлів LONGmixER BAR.

 

В серії LONGmixER BAR зібрані кращі класичні коктейлі, які вважаються найпопулярнішими в світі, а саме Mojito, Pina Colada, Gin Fizz, Singapore Sling.

 

Смак коктейлів LONGmixER BAR – ідеальне поєднання класичного рецепту та сучасної барної інтерпретації, що створює враження коктейлю, щойно приготованого барменом спеціально для тебе за барною стійкою.

 

Газованість коктейлів LONGmixER BAR, що відрізняє напої від основної екзотичної лінійки LONGmixER, надає напоям більш насиченого смаку та ідеально втамовую літню спрагу.

 

Яскравий незвичайний дизайн коктейлів LONGmixER BAR виконаний у популярному стилі Pop-Art з використанням зображень відомих античних скульптур.

01.06.2018