Горілка

Продукція Природна колекція

Кожна позиція ТМ «Природна колекція» виготовляється на основі найчистішого зернового спирту «Люкс» з додаванням виключно натуральних інгредієнтів, що гарантує якість і підтверджує корисні властивості продукту.

Березова брунька, мед, перець і пшениця – продукти, даровані українською природою. Всі вони володіють цілющими властивостями і несуть в собі невичерпну енергію природи.

Гармонійно підібраний склад компонентів повністю відповідає тонким вимогам цінителів всього природного і вигідно підкреслює м’якість і природність смаку.

Написати нам

асортимент бренду

На березових бруньках

На березових бруньках

«На березових бруньках» виготовляється на основі зернового спирту “Люкс” з додаванням ароматних спиртів, настояних на бруньках берези і лікувальних травах звіробою і кмину. Яскраво виражена риса – м’якість, ненав’язливий аромат і тонка палітра медової тональності.

Міцність : 35%

  • 0.2

  • 0.5

Перцева з медом

Перцева з медом

Настоянка «Перцева з медом» – традиційна українська гірка настоянка, виготовлена на основі спирту« Люкс »з додаванням меду і червоного перцю. Перцеві аромат і смак, добре збалансовані з легким медовим післясмаком, стимулюють апетит.

Міцність : 35%

  • 0.2

  • 0.5

Традиційна Зубрівка

Традиційна Зубрівка

Настоянка на основі трави зубрівки для справжніх цінителів трав’яних настоянок, адже невимушений аромат запашних трав дарує справжню м’якість і відчуття гармонії з природою.

Міцність : 35%

  • 0.5

Журавлина

Журавлина

Напій на основі зернового спирту “Люкс” та настою стиглої журавлини, який дарує напою особливу вишуканість, ніжний аромат і приємний післясмак – дійсно легко п’ється.

Міцність : 35%

  • 0.5

Пшеничний колосок

Пшеничний колосок

Горілка особлива «Пшеничний колосок» ТМ «Природна колекція» створена з дарів природи з турботою про найвищу якість продукції. Напій виготовляється на основі зернового спирту “Люкс”, володіє збалансованим горілчаним ароматом і закономірно чистим смаком. А всередині кожної пляшки знаходиться справжній пшеничний колосок.

Міцність : 37.8%

  • 0.5

нагороди Природна колекція