Вакансії

«Beverage Trading Company» – один з найбільших українських виробників і експортерів алкогольної продукції.

Наша компанія прагне до постійного зростання і розвитку. Ми шукаємо захоплених і націлених на досягнення результату співробітників, готових рости та розвиватися разом з нашою компанією. Співробітники «Beverage Trading Company» є одним з головних наших активів. У нас працює дружна  команда, що складається з досвідчених фахівців. Разом ми ставимо нові цілі і досягаємо їх.

Компанія заохочує співробітників до вдосконалення професійних якостей і навичок, необхідних для роботи. Всіх тих, хто хоче знайти цікаву роботу, запрошуємо стати частиною нашого дружного колективу. Компанія поповнює свою базу кандидатів на вакансії , і  кожен, хто хоче приєднатися до колективу «Beverage Trading Company», може надіслати інформацію про себе через форму зворотного зв’язку в розділі «Контакти».

список вакансій

Торговий агент по роздрібній торгівлі, г. Харьків

вимоги до кандидатa:

особисті якості:

представницький зовнішній вигляд; вища освіта; комунікабельність, активність, впевненість в собі; гнучкість в спілкуванні, стресостійкість; досвід роботи від року на аналогічній посаді; відповідальність; знання міста та області; спрямованість на результат

обов'язки:

  • виконувати план продажів на ввіреній території;
  • залучати нових клієнтів;
  • працювати з дебіторською заборгованістю;
  • працювати з документами.

умови роботи:

Ви можете завантажити резюме
у форматі pdf / doc / docx

Торговий агент по роздрібній торгівлі, г. Харьків