Горілка

Продукція Mikolaj Kopernik

Mikolaj Kopernik – це оригінальний бренд, названий на честь видатного однойменного вченого-винахідника. ТМ Mikolaj Kopernik вийшов на ринок у 2018 році та вже став справжнім відкриттям для українського споживача.

Лінійка Mikolaj Kopernik об’єднала як класичні горілки, так і настоянки, виготовлені  із спиртів високої якості. Колекція складається з  ароматної «Зубровіци» (ZUBROWICA) з додаванням екстракту трави-зубрівки, м’якої «Горіховки» (ORZECHOWKA) з ароматом лісового горіха та оригінальної «Контушовки» (KONTUSZOWKA) зі смаком пряного анісу та легкими нотками молочного шоколаду.

Настоянки ТМ Mikolaj Kopernik – тричі визнані переможцями професійного дегустаційного конкурсу Best Drink 2019. Експерти-дегустатори міжнародного рівня оцінювали продукцію за європейською шкалою та присудили настоянкам почесні відзнаки – Гран-прі та 2 срібла.

ТМ Mikolaj Kopernik зможе вразити вибагливих українських споживачів двома видами чистої горілки: «Бяла» (BIAŁA) та «Бяла моцна» (BIAŁA MOCNA). Ця горілка створена для тих, хто цінує класичне поєднання тонкого м’якого смаку та чистого горілчаного аромату.

Інформаційна довідка: Микола Коперник – відомий польський вчений, який на початку XVI століття відкрив, що Земля обертається навколо Сонця. Його відкриття змінило світ та уявлення про сонячну систему, надихнувши багатьох людей на пошук нових ідей та винаходів у різних сферах життя.

Mikolaj Kopernik – відкриття, що надихає!

 

Написати нам

асортимент бренду

Mikolaj Kopernik Zubrowica

Mikolaj Kopernik Zubrowica

Традиційна настоянка, виготовлена на основі екстракту трави чаполочі (зубрівки) ароматної, яка пом’якшує смак.

Міцність : 37,5%

  • 0.25

  • 0.5

Mikolaj Kopernik Orzechowka

Mikolaj Kopernik Orzechowka

Настоянка виготовлена на основі екстракту лісового горіха і шоколаду, що робить напій приємним на смак і легким в споживанні.

Міцність : 30 %

  • 0.5

Mikolaj Kopernik Kontuszowka

Mikolaj Kopernik Kontuszowka

Настоянка на основі анісу зі смаком пряних спецій. Має багатий смак і аромат, що дозволяє насолодитися споживанням.

Міцність : 35%

  • 0.5

Mikolaj Kopernik Biała Mocna

Mikolaj Kopernik Biała Mocna

Втілення українських традицій виробництва в найміцнішій класичній горілці серед асортименту ТМ Mikolaj Kopernik.

Міцність :

  • 0.25

  • 0.5

Mikolaj Kopernik Biała

Mikolaj Kopernik Biała

М’яка горілка з тонким смаком і чистим горілчаним ароматом.

 

Міцність : 37,5%

  • 0.5

нагороди Mikolaj Kopernik